Marok-Spanjë: Mbyllet pjesa e parë, Iberikët

schedule16:47 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 16:47 - 6 Dhjetor, 2022

Ka përfunduar pa gola pjesa e parë mes Marokut dhe Spanjës.

Sa i përket ndeshjes, të dy ekipet nuk kanë rrezikuar portën, me ekipin e Spanjës që ka një dominim të topit. /G.D abcnews.al/