Margot Robbie zbulon sekretin numër 1 për një lëkurë pa të meta

schedule07:49 - 17 Shtator, 2022

schedule 07:49 - 17 Shtator, 2022

Margot Robbie është një nga aktoret më të bukura në Hollywood dhe askush nga ne nuk mund ta kundërshtojë këtë. Aktorja bukuroshe me trupin mahnitës, flokët perfektë dhe sytë blu të thellë ka lëkurë të përsosur dhe është gjithmonë shkëlqyese dhe e freskët, edhe në ditët që nuk është grimuar.

Aktorja e ëmbël u përgjigjet shpesh pyetjeve të gazetarëve për pamjen e saj dhe gjithmonë jep disa nga këshillat e saj personale.

Këtë herë, Margot zbuloi se ajo kurrë nuk shkon në shtrat pa larë grimin e saj, pasi ky është rregulli i saj i shkëlqimit numër një.

Siç theksoi ajo, ajo nuk fle kurrë derisa t’i hiqet gjurmët e fundit të vajit apo grimit nga fytyra e saj , pavarësisht se sa e lodhur është dhe pavarësisht se ku ndodhet në planet.

Një xhel i butë pastrues dhe shumë ujë i mjaftojnë asaj për ta mbajtur lëkurën të freskët dhe të shëndetshme.

Do të shtonim edhe një krem ​​të mirë hidratues dhe rezultati do të na bënte patjetër të buzëqeshim…/abcnews.al