Makina përplaset me murin e një banese, një i lënduar në Lezhë

schedule08:25 - 10 Shtator, 2021

schedule 08:25 - 10 Shtator, 2021

Një person është lënduar këtë në mëngjes nga një aksident rrugor.

Burime për abcnews.al bëjnë me dije se aksidenti ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Rrilë, pranë fshatit Barbulloje e Vjetër.

Një automjet mercedez ka humbur kontrollin dhe është përplasur me murin e një banese, ku si pasojë është dëmtuar drejtuesi i mjetit i cili është dërguar për të marrë mjekim në spital.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. /abcnews.al