Lojtarja e “Kutia 21” guxon, sa lekë çon në shtëpi? Enkel Demi i rreh “shpatullat”

schedule21:51 - 11 Janar, 2022

schedule 21:51 - 11 Janar, 2022

Ethe dhe surpriza ka pasur spektakli i sotëm në “Kutia 21” në Abc.

Lojtarja e natës së sotme ka guxuar shumë e këtë e konfirmon edhe drejtuesi i programit Enkel Demi, i cili e ka përgëzuar.

“Bota është e guximtarëve, unë kam guxuar“, tha lojtarja.

“Ama kemi fituar 95 euro se bota është e guximtarëve”, tha Enkeli.

Për të parë si ka shkuar loja dhe “fatin” e lojtares ndiqni videon e mëposhtme.