Lazio dhe Atalanta i dorëzohen barazimit

schedule22:39 - 22 Janar, 2022

schedule 22:39 - 22 Janar, 2022

Lazio-Atalanta ka përfunduar në rezultatin 0-0.

Ndeshja pritej të kishte raste të shumta dhe gola por në fakt ndodhi e kundërta. Rastet ishin të pakta dhe ndeshja ishte e barabartë edhe pse Lazio qarkulloi më shumë topin. Një sfidë e rëndësishme kur luhej për tre pikë por asnjëra nuk arriti të shënonte në këtë ndeshje të vakët.

Me këtë rezultat, Lazio pozicionohet në vendin e gjashtë me 36 pikë ndërsa Atalanta në vendin e katërt me 43 pikë./ h.ll/abcnews.al