Latifi nuk ia del për Klasiken e Shqipërisë, Josën e qetëson një mbrojtës

schedule16:30 - 31 Gusht, 2022

schedule 16:30 - 31 Gusht, 2022

Në “Selman Stërmasi” ditën e premte në orën 16:00 do të luhet një nga ndeshjet më të veçanta të “Abissnet Superiore”.

Tirana do të presë Vllazninë për të zhvilluar mes tyre klasiken e Shqipërisë, teksa për këtë përballje Mirel Josa nuk do të mund të llogaritë Liridon Latifin, pasi sulmuesi u dëmtua  në ndeshjen me Kukësit duke lënë fushën i dëmtuar.

Por një tjetër lojtar qetëson teknikun e shkodranëve, teksa Esin Hakaj duket se ka hedhur prapa krahëve lëndimin dhe do të jetë i gatshëm për ndeshjen me kryeqytetasit. /f.a/abcnews.al