Ky do të jetë trendi i xhinseve për pranverën 2022

schedule13:04 - 19 Janar, 2022

schedule 13:04 - 19 Janar, 2022

Xhinset kanë qenë gjithmonë kryefjala e çdo sezoni. Edhe këtë pranverë do të jenë xhinset e gjera që do të dominojnë. Arsyeja është e thjeshtë. Xhinset e gjera janë aq të rehatshme. Pasarelat e sezonit pranverë/ verë 2022 propozuan xhinse të gjera me stilin e lezetshëm jo modest.

Hailey Bieber dhe Rihanna tani i përkasin këtij “ekipi” kanë sjellë kombinime interesante. Xhinset e gjera mund të luajnë në një kombinim shumë kreativ. Mund t’i kombinoni me një bluzë të thjeshtë, këmishë klasike apo xhins. Përveç nuancës klasike blu, trend i këtij viti është edhe xhins i errët.