Ky detaj do t’i bëjë çizmet tuaja 10 herë më të ngrohta

schedule17:21 - 10 Janar, 2022

schedule 17:21 - 10 Janar, 2022

Balancimi i funksionalitetit dhe stilit në dimër është një detyrë e vështirë për adhuruesit e modës. Kur temperaturat bien, ju e dini se është koha të visheni mirë dhe të bëheni pak më të zgjuar me zgjedhjet tuaja. Me kalimin e viteve kemi krijuar veshje të ndryshme me pjesë që e dimë se do të na ngrohin me stil. Një nga pjesët që garantojnë rehati dhe elegancë në të ftohtë janë çizmet me vija.

Këtë vit dizajnerët ranë dakord që leshi artificial meriton një vend në pamjet tona të përditshme, përmes aksesorëve. Kështu, çizmet e punuara me gëzof apo me astar gëzofi janë të pranishme në shumë koleksione. Përveç gëzofit, lëkura e ngrohtë dhe e butë e deleve është një alternativë interesante dhe po aq e ngrohtë për çizmet e stinës. Ka kaq shumë marka që kanë krijuar versionet e tyre dhe ne kurrë nuk kemi qenë kaq të lumtur të shohim se prakticiteti dhe stili takohen.

Shikoni më poshtë modifikimin më të fundit të çizmeve:

/abcnews.al