Kujdes! Njihuni me 2 shenjat e Horoskopit që do të ndikohen këto ditë negativisht nga Neptuni

schedule16:48 - 14 Tetor, 2022

schedule 16:48 - 14 Tetor, 2022

Periudha që po kalojmë është veçanërisht e çuditshme dhe mjaft e vështirë astrologjikisht, pasi katrori që do të krijojnë Marsi dhe Neptuni do të krijojë mashtrim dhe konfuzion për shumicën e shenjave.

Sipas Litsa Patera, “Poseidoni në formën e tij më të keqe është më mashtrues, por ka një forcë të padukshme, një energji që del në pah”.

Por cilat janë dy shenjat që pritet ta kenë më të vështirë se pjesa tjetër në këtë aspekt të keq ndaj Neptunit?

Binjakët

Binjakët pritet të jenë mjaft të prekur nga ky aspekt, pasi Marsi duke u nisur nga kjo shenjë formon një shesh të vështirë me Neptunin. Ndoshta këto ditë ndiheni të pasigurt, sikur nuk dini çfarë dëshironi dhe nëse zgjedhjet tuaja të jetës janë të drejta.

Këto ditë janë një sezon për pyetje. Kini kujdes që të mos bëni premtime të rreme ose të mashtroni, për shkak të natyrës suaj të pambrojtur, ata që doni dhe janë në jetën tuaj.

Virgjëresha

Sheshi i Neptunit, Marsi do të krijojë një iluzion të madh dhe disa iluzione te Virgjëreshat, kryesisht në lidhje me planet tuaja të biznesit. Jini të kujdesshëm nëse dikush përpiqet t’ju tregojë një mundësi të madhe dhe mendoni dy herë se cilit koleg i besoni.

Mos kërkoni një rritje page ose merrni vendime të rëndësishme në të ardhmen e afërt, pasi ekziston mundësia që zgjedhjet tuaja të jenë joserioze dhe të mos ju funksionojnë.

Qetësohu, le të kalojë Neptuni dhe gjithçka do të bëhet më mirë për të gjithë…/abcnews.al