Kujdes me kë rrethoheni, kjo është shenja e Horoskopit që i mundon shokët e tij gjithmonë

schedule11:57 - 25 Qershor, 2022

schedule 11:57 - 25 Qershor, 2022

Duke e dëgjuar atë, ju dalin djersë të ftohta, hapësira rreth jush tkurret dhe ajri zvogëlohet. Fjala “shtypje” përmban të gjitha kuptimet që asnjë lidhje nuk duhet t’i dijë dhe është një nga arsyet kryesore pse të rinjtë sot refuzojnë angazhimet serioze.

Në mendjen tuaj formohet menjëherë një formë marrje në pyetje, ndërhyrje në momente personale dhe ndikim në lirinë e gjykimit.

Edhe pse në zodiak kemi disa pjesëmarrës që kanë dëshmuar prirjet e tyre manipuluese, si Demi, Luani dhe Akrepi, ekziston edhe kjo kategori, në të cilën një shenjë e veçantë do të ushtrojë mjaft kritika ndërhyrëse si rezultat i mbrojtjes së saj.

Cila është kjo?

Bricjapi çmendet kur ndjen se nuk e dëgjoni dhe nuk i shpërfillni këshillat e tij. Ky është ai që nuk do të dorëzohet dhe do t’ju lërë të vuani për të mësuar nga gabimet tuaja dhe do të insistojë të përpiqet t’ju zgjojë dhe të kuptoni situatën.

Të shumtë janë ata që e konsiderojnë shtypës, por ai me qëllime të pafajshme dhe të pastra në mendjen e tij e trajton si shpëtimtar, pasi nuk arrin të kuptojë se ndonjëherë kritika perceptohet si fyerje./abcnews.al