Kryemadhi për çështjen “Tahiri”: “Rama të heqë dorë nga sulmet mbi drejtësinë”

schedule20:08 - 20 Tetor, 2017

schedule 20:08 - 20 Tetor, 2017

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi përmes një deklarate për mediat pas shtyrjes së seancës për vendosjen e fatit të imunitetit të Saimir Tahirit ka kërkuar nga qeveria që të herë dorë nga sulmet mbi drejtësinë.

Kryeministri dhe Haki Çako vazhdojnë të jenë në detyrë si garant të krimit dhe drogës.

https://youtu.be/gxdoJhD4Fng