Kosova tenton mrekullinë përballë Spanjës, formacionet e mundshme

schedule08:35 - 8 Shtator, 2021

schedule 08:35 - 8 Shtator, 2021

Sot në Fadil Vokrri, Komëtarja e Kosovës do të sfidojë Spanjës.

Dardanët shpresojë një rezultat pozitiv edhe pse do ta kenë të vështirë.

Lojtarët si Lirim Kastrati dhe Besar Halimi do mungojnë shkaku i lëndimeve, derisa Visar Bekaj mungon shkaku që doli pozitiv me COVID-19.

Formacionet i mundshëm i Kosovës: Muric, Rrahmani, Dreseviq, Aliti, Hadërgjonaj, Loshaj, Vojvoda, Bytyqi, Rashica, Selmani, Muriqi.