Konkurenti i “Kutia 21” tregohet i guximshëm, i shkon lojës deri në fund, por sa euro fitoi?

schedule21:28 - 20 Janar, 2022

schedule 21:28 - 20 Janar, 2022

Piro ishte konkurenti i radhës në “gameshow” e mbrëmjes në ABC “Kutia 21”.

Me profesion ekonomist, ai duket se këtë herë nuk i ka bërë mirë llogaritë. Piro ka zgjedhur të mbajë kutinë deri në fund dhe ka fituar vetëm 100 euro.

Ndonëse, pak i mërzitur për Piron kjo ishte një eksperiencë, që do të mbahet mend gjatë.

Për të parë gjithçka ndodhur këtë mbrëmje në “Kutia 21” ndiqni në videon e mëposhtme. Game show vjen nga e hëna në të premte në orën 20:00 në ABC!

/abcnews.al