Konfirmohet miqësorja e radhës e kombëtares tonë, kundërshtari është “zot” shtëpie

schedule13:08 - 28 Tetor, 2022

schedule 13:08 - 28 Tetor, 2022

Shqipëria do të luajë një tjetër miqësore në nëntor përveç Italisë dhe Armenisë.

FSHF ka bërë me dije se Shqipëria do të përballet me Katarin më datë 9 nëntor në Spanjë.

Federatat kanë arritur këtë marrrëveshje për këtë miqësore dhe e kanë zyrtarizuar.

Kujtojmë se Katari është vendi pritës i Kupës së Botës 2022./ h.ll/abcnews.al