Kobalt blu: Ngjyra që do të hyjnizojë manikyrin tonë në vjeshtë

schedule23:25 - 29 Tetor, 2021

schedule 23:25 - 29 Tetor, 2021

Sa i përket manikyrit tonë, duhet të pranojmë se nuancat e vjeshtës/dimrit janë të parashikueshme. Gjithsesi, sado që na pëlqejnë këto ngjyra të thella klasike të ngjyrës vishnje dhe kafe, ka raste kur duam të provojmë diçka ndryshe.

Disi gjetëm nuancën që do t’i ofrojë manikyrit tonë rinovimin që duam për sezonin e ri. Konkretisht, thonjtë kobalt blu kanë dominuar së fundmi në rrjetet sociale dhe na pëlqejnë shumë.

Ne kemi mbledhur disa nga manikyrët tanë të preferuar në këtë nuancë joshëse dhe jemi të sigurt që nëse shihni se çfarë fotosh do të merrni frymëzimin që ju nevojitet për të rezervuar së shpejti takimin e radhës për kujdesin e gjymtyrëve tuaja./abcnews.al