Kjo video tregon mënyrën më të lehtë për të ngrohur një picë

schedule11:38 - 18 Tetor, 2021

schedule 11:38 - 18 Tetor, 2021

Të gjithëve na ka ndodhur të porosisim pica dhe të lëmë disa copa, të cilat mund t’i hamë ditën tjetër. Gjithashtu e dimë se pica nuk konsumohet e ftohtë, por nëse e ngrohim siç duhet mund të jetë një mëngjes i përsosur. Një video që është bërë virale në TikTok ofron një zgjidhje.

@aldentediva🍕 Dont knock it till you try it #pizza #cookinghack #leftovers #lunchtime♬ Bezos I – Bo Burnham