Kjo është shenja me të cilën askush nuk dëshiron të takohet

schedule16:51 - 16 Dhjetor, 2021

schedule 16:51 - 16 Dhjetor, 2021

Të shkosh në një takim nuk është e lehtë. Gjithçka varet nga kimia dhe është pak e vështirë të gjesh nëse po kërkon një partner jete. Ka shumë faktorë që ndikojnë në mënyrën se si zhvillohet njohja juaj me një person për të cilin jeni të interesuar.

Një sondazh ka treguar se ka një shenjë që të gjithë i shmangin takimet. Sondazhi, i kryer nga OnePoll, u kërkoi pjesëmarrësve të mendonin se me cilën shenjë të zodiakut nuk donin të takoheshin. 42 % e pjesëmarrësve thanë se nuk donin të dilnin me një person që i përket shenjës së Binjakëve.

Takimet me Binjakët janë jashtëzakonisht të vështirë sepse ata vazhdimisht kanë nevojë për emocione dhe aventura në jetën e tyre, diçka që ju bën gjithmonë të ndiheni sikur nuk po u ofroni mjaftueshëm. Për më tepër, Binjakët janë “natyrshëm poligamë”, dhe nuk mund t’u besohet lehtë për një lidhje serioze. /abcnews.al