Kjo është ngjyra e flokëve që është bërë virale në TikTok

schedule09:33 - 18 Maj, 2022

schedule 09:33 - 18 Maj, 2022

Cila është ngjyra e flokëve që është bërë virale në TikTok?

Edhe një herë, ne shohim se përdoruesit e TikTok e duan një trend bukurie. Flokët janë padyshim një çështje që shqetëson shumë vajza në mbarë botën. Trendet e flokëve marrin shumë vëmendje, veçanërisht në rrjetet sociale.

Ka një ngjyrë flokësh që është bërë shumë e njohur, sidomos vitet e fundit. Këto janë flokë të kuq. Në veçanti, flokët e bakrit janë më të kërkuarit. I kanë zgjedhur shumë personazhe të njohur, grekë dhe të huaj.

Modelja Molly McArthur ngarkoi një video në TikTok, ku lyen flokët. Nuk kaloi shumë kohë që u bë virale, mori shumë pëlqime, por edhe pyetje se si e arriti këtë ngjyrë.

Ajo është përgjigjur se është një flokëkuqe natyrale dhe ka treguar se çfarë nuancash ka përdorur. Ju mund të mbani shënime dhe të shkoni te parukierja juaj. Një ngjyrues i flokëve do t’ju udhëzojë se si t’i bëni flokët tuaj të kuq./abcnews.al

@mollymcarthur3 Hair dying day! #fyp #redhead #canadian ♬ good 4 u – Olivia Rodrigo