Keidi Bare stërvitet me grupin, gati për derbin kundër Barçës

schedule20:40 - 10 Shkurt, 2022

schedule 20:40 - 10 Shkurt, 2022

Keidi Bare u stërvit këtë të enjte me grupin dhe synon të rikthehet në mesfushë kundër Barçës në derbin e së dielës.

Shqiptari ishte një mungesë e dukshme në skuadër për ndeshjen e fundit. Statusi zyrtar i tij pozitiv për Covid-19 nuk u bë i ditur, por disa burime treguan në të njëjtin drejtim.

Këtë të enjte, tre ditë më vonë, shqiptari tashmë ka mundur të stërvitet së bashku me pjesën tjetër të bashkëlojtarëve. /abcnews.al/