Javier Zanetti: Dybala dhe Lautaro bashkë në sulm? Ndoshta, pse jo

schedule08:03 - 2 Qershor, 2022

schedule 08:03 - 2 Qershor, 2022

Përpara finales së djeshme ndërmjet Italisë dhe Argjentinës, legjenda e Interit, Javier Zanetti foli rreth situatës së Dybala.

“Dybala dhe Lautaro tek Interi bashkë? Pse jo, ndoshta! Dybala është një lojtar i mrekullueshëm dhe me Lautaron do të përshtatej tepër mirë besoj”, u shpreh Zanetti.

Theksojmë se Inter dhe Dybala janë shumë pranë “martesës” së bashku./h.ll/abcnews.al