“Jam kritikuar për 25 vite sepse jam numri një, kritikët hedhin benzinë ​​në zjarrit dhe kur luani me zjarrin, digjeni”

schedule23:28 - 8 Shkurt, 2023

schedule 23:28 - 8 Shkurt, 2023

Sulmuesi i Milanit, Zlatan Ibrahimovic ka folur për qëndrimin e tij ndaj kritikave.

“Ndjej pasion, dua të bëj shumë, të arrij në këto 7-8 muaj. Kam humbur kohë.

Nuk më shqetëson kriza e ekipit, është e natyrshme për kampionatin. Duhet të flasim më pak dhe të bëjmë më shumë në fushë.

Kritika është normale, nëse nuk kritikohesh nuk je në krye. Unë jam kritikuar për 25 vjet sepse jam numër një. Dhe jam mësuar me të. Kritikët derdhin benzinë ​​në zjarr dhe kur luani me zjarrin, ju digjeni”, tha Ibrahimovic. /G.D abcnews.al/