Interi në ekstazë për Eriksen, i përgjigjet Kim Kardashianit në Twitter

schedule17:28 - 28 Janar, 2020

schedule 17:28 - 28 Janar, 2020

Transferimi i Christian Eriksen ka gëzuar jo pak popullin interist, por jo vetëm. Edhe adminët e faqes zyrtare të Interit në Twitter, kanë qenë shumë aktiv me foto të yllit danez, duke shprehur lumturinë e tyre për afrimin e fantazistit.

Megjithatë, me postimin e tyre më të fundit, e kanë lëshuar disi dorën. Në fillim të vitit 2019, modelja e njohur botërore, Kim Kardashian, solli në jetë djalin e saj dhe bëri një postim në Twitter: “Ai është këtu dhe është perfekt!”

Këtyre fjalëve të modeles së njohur, Interi iu është përgjigjur me një foto të Eriksen, duke bërë që të plasin të qeshurat në komentet e postimit. Ekzaltimi i zikaltërve për këtë transferim, është më se i dukshëm…/abcnews.al

Postimi i Interit në Twitter: