“Interi me Lukakun shumë i fortë, Skriniar nëse qendron atëherë do të jenë më të fuqishëm

schedule12:27 - 23 Korrik, 2022

schedule 12:27 - 23 Korrik, 2022

“Unë mendoj se skuadra më e fortë është Interi, sepse ata kanë gjetur Lukakun që mund të bëjë ndryshimi”, ishin fjalët e Bonuccit në një intervistë për “Gazzetta dello Sport”.

Bonucci është pyetur rreth rivalit të tyre në Serie A, Interit dhe mbrojtësi italian është shprehur hapur.

“Milan do të ketë një presion të lartë nga Interi këtë sezon. Lukaku te Inter është një presion i lartë, por nëse ata mbajnë Skriniar në ekip, do të jetë e komplikuar për të gjithë”, kanë qenë fjalët e mbrojtësit të Juventus rreth rivalëve të tyre në Serie A./ h.ll/abcnews.al