Inter prezanton fanellën e dytë, e kaltër e hapur dhe harta e globit në të

schedule13:01 - 11 Gusht, 2022

schedule 13:01 - 11 Gusht, 2022

Interi ka prezantuar ditën e sotme fanellën e dytë, e cila do të përdoret në ndeshjen jashtë fushe në Lecce në ditën e parë të sezonit të ri të Serie A.

Fanella është me ngjyrë të kaltër të hapur, me grafikë që përshkruajnë botën dhe sponsori DigitarBits të ekspozuar, pavarësisht problemeve kohët e fundit./ h.ll/abcnews.al