FOTO/ Imagjinata nuk i shërbeu aspak kësaj vajze

schedule10:09 - 15 Tetor, 2020

schedule 10:09 - 15 Tetor, 2020

Persona të ndryshëm zgjedhin forma të çuditshme për të fshehur mallrat që vjedhin nëpër markete.

Çanta është vendi klasik i fshehjes, por kjo vajzë nga qyteti Krasnodar në Rusi ka kaluar çdo imagjinatë, raporton abcnews.al.

Kamerat e sigurisë e kanë kapur atë duke fshehur produkte të vjedhura tek reçipetat dhe mbathjet.

Fillimisht ajo sheh nëse ka apo jo të tjerë klientë përreth dhe më pas bën veprimin e çuditshëm.

Por, kamerat kanë zbuluar gjithçka duke i prishur kështu edhe planin vajzës. /abcnews.al