Ibrahimovic publikon trailerin për filmin në të cilin luajti

schedule17:08 - 25 Shtator, 2022

schedule 17:08 - 25 Shtator, 2022

Zlatan Ibrahimovic do të luajë rolin në filmin e radhës nga seritë Asterix dhe Obelix, i cili do të shfaqet në vitin 2023. Futbollisti i njohur suedez ka postuar një trailer në rrjetet sociale, ku mund të shihni pamjet e tij.

“Së shpejti”, ka shkruar Ibrahimovic në mbishkrimin e trailerit, shkruan abcnews.al.

Zlatan Ibrahimovic, 40 vjeç,  këtë sezon suedezi nuk ka hyrë ende në fushën e futbollit për shkak të lëndimit. Ibrahimovic pritet të fillojë të luajë pas katër muajsh.

Kontrata aktuale e Zlatan Ibrahimovic me Milan është llogaritur deri në fund të qershorit 2023. /G.D abcnews.al/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Zlatan Ibrahimović (@iamzlatanibrahimovic)