I riu kërcënon me vetëvrasje! Dëgjohet e shtëna me kallash LIVE, çfarë po ndodh në Fier

schedule00:52 - 20 Shtator, 2020

schedule 00:52 - 20 Shtator, 2020

RENEA po vijon që të negociojë në Fier që të bindë të riun Elton Meta që të tëhiqet nga kërcënimi për vetëvrasje dhe të dorëzohet, por 31-vjeçari ka qëlluar me armën tip kallashnikov në ajër duke mos pranuar.

Në vendin e ngjarjes ndodhet edhe grupi i snajperave, konkretisht tre që kanë marrë pozicionet, ndërsa RENEA po i bën thirrje me megafon Elton Metës të dorëzohet. Abc News po transmeton live atë që po ndodh mbrëmjen e sotme në fshatin Zhupan të Fierit.

Klikoni ketu per te ndjekur transmetimin LIVE nga Fieri/ db/Abcnews.al