Humbi kujdestarinë e djalit për arsyen e pazakontë, Sharon Stone flet për periudhën e vështirë

schedule18:30 - 21 Prill, 2021

schedule 18:30 - 21 Prill, 2021

Sharon Stone është hapur në lidhje me betejën e kujdestarisë së djalit të saj, Roan pas divorcit me gazetarin Phil Bronstein në vitin 2014. Aktorja ka treguar se e ka përjetuar shumë keq humbjen e kujdestarisë së Roanit në 2018-ën dhe se i kalonte ditët duke qarë.

Stone dhe Roan do të luajnë në një film së bashku në 2022. Tani 21, Roan po bën hapat e tij të parë në Hollywood (foto në 2019)

Ajo ka publikuar librin”The Beauty of Living Tëice”, ku reflekton për karrierën dhe betejat personale, duke përfshirë dhe problemet shëndetësore, kur ishte 43 vjeç. Dokumentet e gjykatës asokohe treguan se Stone donte të bënte botox në këmbët e djalit për shkak të erës së keqe, gjë që u bë shkak për humbjen e kujdestarisë.

 

Stone, e cila humbi kujdestarinë kryesore të djalit të saj në vitin 2008 dhe iu dha vetëm vizita mujore, tha se nuk mund të bënte asgjë tjetër përveç 'të qante' në atë kohë dhe nuk mund të mendonte për asgjë tjetër përveçse ta merrte fëmijën përsëri në krahë (në foto me Roan në 2019)

Pasi humba kujdestarinë kryesore të Roanit, nuk isha më unë. Vetën qëndroja shtrirë në divan. Isha shumë e lodhur dhe vetëm qaja. Nuk mund të përqendrohesha në asgjë, përveçse ta kisha djalin tim përsëri në krahë. Asgjë tjetër nuk kishte rëndësi, thjesht të kthehej ai.”, u shpreh 63 vjeçarja. 

Duke hapur për karrierën e saj në boo, aktorja zbuloi se ishte mashtruar për të bërë shkrepjen famëkeqe të vaginës Basic Instinct (foto me djalin e saj Roan në 2019)

Hollywood actress Sharon Stone, 63, has opened up about her custody battle for her son Roan following her 2004 divorce from journalist Phil Bronstein. Pictured with her son Roan in April 2004

/abcnews.al