Trajner i Newcastle? Gerrard: Më duket interesante ajo që po ndodh

schedule22:42 - 15 Tetor, 2021

schedule 22:42 - 15 Tetor, 2021

Steven Gerrard nuk pranoi t’u përgjigjet thashethemeve që elidhin atë me stolin e Newcastle.

“Personalisht, unë nuk përfshihem në spekulime. Dhe i uroj Steve Bruce çdo të mirë, ”tha trajneri anglez i cili po fillon sezonin e tij të katërt si trajner i Rangers,

Për ndryshimet në St. James Park: “Më duket interesante ajo që po ndodh. Nëse dikush meriton inkurajim, janë tifozët e Newcastle. Jam i sigurt se nivelet e entuziazmit janë në rritje. Të gjithë të interesuar për futbollin po e shikojnë çështjen me interes për të parë se si po shkojnë gjërat ”, përfundoi ai.