Horoskopi 5 gusht, në këtë ditë yjet favorizojnë ngrohtësinë dhe dashurinë në raport me të tjerët

schedule07:01 - 5 Gusht, 2021

schedule 07:01 - 5 Gusht, 2021

Dashi

Gjatë kësaj dite yjet këshillojnë që të bëni shumë kujdes në punë, pasi dikush mund t’iu vihet kundër. Parashikohet një mbrëmje e këndshme nënë shoqërinë e njerëzve të dashur.

Demi

Në anën profesionale, kohëve të fundit do të jeni shumë të tensionuar dhe nuk do të keni besim në ambientin që ju rrethon. Në marrëdhënien në çift do të bini dakord me partnerin lidhur me një çështje të rëndësishme dhe që ju përket të dyve.

Binjakët

Në punë sot do të shkëlqeni në sajë të një personi i cili beson tek ju dhe ua njeh meritat. Në dashuri, kokëfortësia nuk do të sjellë rezultatin e pritshëm.

Gaforrja

Në punë do të rritet zhgënjimi për shkak të një risie të shumëpritur, e cila nuk shihet ende në horizont. Në fushën e ndjenjave do të ndjeheni shumë të kënaqur dhe plotësuar, në sajë të asaj që keni tashmë.

Luani

Gjatë së enjtes yjet janë në favorin tuaj dhe do t’iu ofrojnë shanse të mira në çdo drejtim. Në dashuri do të keni një takim të kënaqshëm.

Virgjëresha

Në këtë ditë yjet favorizojnë ngrohtësinë dhe dashurinë në raport me të tjerët. Nëse jeni në kërkim të një partneri, parashikohet një surprizë e kënaqshme. Nëse jeni çift, do të përjetoni situata romantike dhe të këndshme.

Peshorja

Sot do të jeni shumë konkurrues dhe në mënyrë të veçantë do të bëni gjithçka për të nxjerrë në pah aftësitë. Në dashuri do të këmbëngulni në të tuajën, por kjo gjë nuk do ti pëlqejë partnerit.

Akrepi

Kryefjala e së enjtes është dinamizmi. Duke përdorur energjinë maksimale tujën, do të korrni gjithë frytet që synoni. Në dashuri do të jetoni një aventurë të bukur.

Shigjetari

Në fushën profesionale do të ndiheni shumë të kënaqur, edhe prej autonomisë që do të keni, të cilën e meritoni për shkak të përkushtimit në punë. Ndërkohë në marrëdhënien në çift, partneri do t’iu fajësojë se nuk i kushtoni shumë vëmendje.

Bricjapi

Në punë gjatë ditëve të fundit ka lindur një keqkuptim me një koleg. Lërini kohë kohës dhe gjërat do të shkojnë vetë në vendin e tyre. Në fushën sentimentale, situatat paraqitet e qetë.

Ujori

Në anën profesionale, do ti afroheni një synimi të rëndësishëm për të cilin keni punuar prej kohësh. Në dashuri mundohuni të tregoheni më delikat, pasi në të kundërt rrezikoni të dukeni arrogant.

Peshqit

Gjatë së enjtes do të jepni më të mirën tuaj në fushën profesionale por edhe në atë sentimentale. Do të ndiheni më të ekuilibruar, në raport me periudhën e fundit, por edhe më vitalë./abcnews.al