Horoskopi 29 tetor, sfida të reja, çfarë kanë rezervuar yjet sot për ju

schedule07:08 - 29 Tetor, 2020

schedule 07:08 - 29 Tetor, 2020

Dashi

Në frontin e punës, ju me të vërtetë dëshironi të ndryshoni mjedisin tuaj: kushtojini vëmendje të kaluarës, keni disa probleme në lidhje me hipotekat dhe kreditë për t’i zgjidhur!

Demi

Ju dëshironi të jetoni një dashuri të pastër dhe të sinqertë. Sa i përket punës, është një kohë e mirë: mos harroni se jeni maja e ekuilibrit.

Binjakët

Ruani qetësinë në çift. Në frontin e punës, mos u lodhni, veçanërisht nëse duhet të përballeni me një provë të rëndësishme!

Gaforrja

Në frontin e biznesit, jini të durueshëm dhe përpiquni të mos bëni shumë gjëra në të njëjtën kohë.

Luani

Në frontin e punës, jini të kujdesshëm: vetëm në këtë mënyrë do të kapërceni pengesat.

Virgjëresha

Ditë pozitive për ndjenjat. Në frontin e biznesit, ka shumë të ngjarë të keni marrë një rol kryesor për disa kohë!

Peshorja

Kini kujdes nëse keni dy histori në të njëjtën kohë. Në frontin e punës pritet të keni disa konflikte me bashkëpunëtorët.

Akrepi

Venusi do t’ju ndihmojë në dashuri. Në frontin e punës, ju do të gjeni qetësi dhe ekuilibër me kolegët!

Shigjetari

Një situatë më e qetë në dashuri. Në frontin e punës, propozoni dhe prezantoni idetë dhe projektet tuaja!

Bricjapi

Ruaj qetësinë edhe në dashuri. Në frontin e punës, dita është pak jo e mirë: ju keni pak përqëndrim!

Ujori

Mjaft polemikë në dashuri, përpiquni t’i kufizoni ato. Në frontin e punës, kushtojini vëmendje shpenzimeve: nuk mund të përballoni zgjedhje të këqija!

Peshqit

Venusi është pothuajse në anën tuaj – një lajm i mirë për ndjenjat. Sa i përket punës, nëse keni pasur probleme tani lehtë mund t’i kapërceni ato!/abcnews.al