Horoskopi 16 nëntor, zbuloni çfarë kanë rezervuar yjet

schedule07:07 - 16 Nëntor, 2020

schedule 07:07 - 16 Nëntor, 2020

Dashi
Monotonia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj kohe ne jetën tuaj ne çift dhe do ndiheni gjithë kohës te mërzitur. Beqaret do jene shume te shpërqendruar dhe nuk do e kenë aspak mendjen te flirtojnë me personat qe do ju pëlqejnë. Ne planin financiar do jeni me shume fat dhe gjendja do jete shume me e mire se kohet e fundit. Do mund te kryeni te gjitha shpenzimet e nevojshme.

Demi
Dite shume e qëndrueshme kjo e sotmja për ata qe janë ne një lidhje. Do merreni
vesh për gjithçka dhe do bashkëpunoni fort me njeri-tjetrin. Beqaret do kenë një
dite shume ndryshe dhe te mbushur me takime mbresëlënëse. Ne planin financiar mos
prisni qe situata te rregullohet vete, por merrni sa me shpejt masat e nevojshme. Do ju
duhet pak mund, por do ja dilni.

Binjaket
Pasioni do ndizet flake sot ne jetën tuaj ne çift. Do përjetoni emocione dhe kënaqësi
te papërshkrueshme dhe do doni qe te mos ndaheni asnjë çast prej tij. Beqaret do
kenë një dite shume te zakonshme dhe pa te reja. Ne planin financiar tregohuni sa me te matur. Po shpenzuat shuma marramendëse do gjendeni përballë problemeve goxha te mëdha.

Gaforrja
Dashuria nuk do jete ne qendër te vëmendjes gjate kësaj dite dhe mund te keni
disa mosmarrëveshje te vogla me partnerin. Beqaret do jene gati te bëjnë çdo lloj
sakrifice vetëm e vetëm qe te fillojnë një lidhje te qëndrueshme dhe afatgjate. Financat do mbeten delikate dhe nuk do mund te kryeni dot as shpenzimet me nevojshme. Mos u
druani te kërkoni ndihme.

Luani
Komunikimi ne çift do jete shume me i mire se kohet e fundit megjithatë nuk duhet
te hidhni hapa te nxituara sepse ne një moment apo ne një tjetër situata mund t’iu
dale jashtë kontrollit. Beqaret do jene me fat dhe do mund te fillojnë një histori dashurie te
këndshme. Ne planin financiar fati do jene ne anën tuaj. Nuk pritet as problemi me i vogël.

Virgjeresha
Do i përkushtoheni tërësisht jetës suaj profesionale gjate kësaj dite dhe do e lini
pas dore dashurinë. Mundohuni t’ia shpjegoni situatën partnerit ne mënyrë qe ai te mos brengoset. Beqaret do jene pa fat dhe nuk do e ndryshojnë dot statusin. Financat do
fillojnë te përmirësohen dalëngadalë. Mos kërkoni te pasuroheni shpejt sepse nuk do ja dilni
dot.

Peshorja
Mos u tregoni te pamatur sot ju qe jeni ne një lidhje sepse situata mund t’iu dale
tërësisht jashtë kontrollit. Beqaret do ndihen gati për te bere çdo lloj çmendurie
vetëm për te filluar lidhje te qëndrueshme. Gjithçka do jete shume me ndryshe. Ne planin
financiar duhet te mos nxitoheni për asgjë sepse situata mund te dale tërësisht jashtë
kontrollit.

Akrepi
Dashuria ne çift do ketë disa probleme te vogla gjate kësaj dite. Megjithatë nëse
ruani bashkëpunimin me partnerin do arrini t’i bëni balle çdo lloj pengese. Beqaret nuk do jene aspak te privilegjuar dhe do vazhdojnë me te njëjtin status. Lërini gjerat te
rrjedhin vete. Te ardhurat do mbrohen gjate gjithë kohës nga Saturni. Priten përmirësime
te vogla, por qe do iu bëjnë te ndiheni mire.

Shigjetari
Nen ndikimin e Marsit klima ne jetën tuaj ne çift do jete romantike dhe mjaft
sensuale. Ne mbrëmje përgatituni për një surprize te madhe dhe emocionuese.
Beqaret me shume gjasa do fillojnë një histori dashurie te qëndrueshme. Përfitoni nga
ftesat qe do iu bëhen. Financat do jene te mira. Për këtë arsye mund te bëni ndonjë
shpenzim me tepër dhe te hiqni disa lek mënjanë.

Bricjapi
Melankolia do mbizotërojë gjate gjithë kësaj dite ne jetën tuaj ne çift. Mos u tregoni
pesimiste sepse nuk do dilni dot nga kjo atmosfere e mërzitshme. Për beqaret dita
do jene me e bukur dhe ne disa momente shpërthyese. Takimet qe do kryeni do jene
mbresëlënëse. Përfitoni! Situata financiar do filloje te përmirësohet dalëngadalë. Mos
kërkoni te pasuroheni menjëherë.

Ujori
Ju qe jeni ne çift do bëni disa “çmenduri” te vogla me partnerin, por gjithçka vetëm
për te përjetuar me shume emocione. Do arrini atë qe doni. Beqaret me mire t’i
marrin gjerat si t’iu vijnë dhe mos hedhin asnjë hap te nxituar. Shmangni mërzitjen dhe
zhgënjimet. Financat do jene goxha te qëndrueshme. Mendoni tashme te bëni ndonjë
investim te rëndësishëm.

Peshqit
Nëse jeni ne një lidhje dhe iu keni bere balle turbullirave te kohëve te fundit, sot do
kaloni një dite edhe me te bukur e te mbushur me emocione. Te dy do tregoheni tolerante
dhe te kuptueshëm. Beqaret do kërkojnë gjithë kohës shpirtin binjak, por as sot nuk kane
për ta gjetur. Yjet do jene kambane alarmi për planin financiar. Nëse nuk tregoheni te
matur do keni shume probleme./abcnews.al