Hidhet shorti për gjysmëfinalet e FA Cup

schedule17:39 - 19 Mars, 2023

schedule 17:39 - 19 Mars, 2023

Është hedhur shorti për gjysmëfinalet e FA Cup 2022/23.

Ndeshjet e kësaj faze do të zhvillohen më 22/23 prill.

Manchester City-Sheffield United

Brighton-Manchester United/Fulham

Ndeshja mes Manchester United dhe Fulham për biletën e fundit të gjysmëfinales do të zhvillohet sot në 17:30. /G.D abcnews.al/

Burimi: Sport 24