Harrojini për pak ëndrrat dhe bëhuni realist, parashikimi i yjeve për sot

schedule07:10 - 27 Maj, 2022

schedule 07:10 - 27 Maj, 2022

Dashi

Një ditë plot dashuri, kjo e premte 27 maji do të jetë, shfrytëzojeni mirë. Puna është larg nga pritshmëritë tuaja aktuale.

Demi

Në mëngjes jeni paksa te tensionuar, do të rikuperoheni pasdite. Puna vazhdon e qetë, pa shumë probleme.

Binjakët

Pasioni po rikthehet ngadalë në lidhjen tuaj, pas një rënieje të zgjatur, vera po ndihet. Kolegët tuaj në punë ju vlerësojnë dhe ju e dini këtë.

Gaforrja

Kujdesuni për partnerin tuaj këtë fundjavë. Jupiteri ju buzëqesh dhe puna mund të rezervojë disa surpriza të mëdha javën e ardhshme.

Luani

Shumë mendime ju mbushin kokën, pastroni mendjen tuaj. Puna është e vështirë këtë javë, pushoni.

Virgjëresha

Ndjenjat janë gjithmonë të drejta, besoni tek ajo që ndjeni. Kjo vlen edhe për punën.

Peshorja

Ka diçka që si krimbi i drurit po ju gërryen mendjen, përpiquni ta sqaroni. Për punëtorët e vetëpunësuar, një periudhë e ndërlikuar fillon para verës.

Akrepi

Lërini mënjanë projektet tuaja për atë se si duhet të jetë partneri ideal dhe përpiquni të jetoni të tashmen. Pak tension në punë, duhet të ruani qetësinë.

Shigjetari

Pasdite mund të keni takime interesante. Mundësi të reja janë gjithashtu në horizont në sferën e punës.

Bricjapi

Yjet nuk ju buzëqeshin plotësisht, por mos u dorëzoni. Puna dhe shqetësimet që keni do të vijnë duke u përmirësuar duke filluar nga muaji i ardhshëm.

Ujori

Duhet të qëndroni të qetë dhe të mbani mend ata që ju duan vërtet. Puna ka filluar të japë kënaqësi.

Peshqit

Harrojini për pak ëndrrat tuaja, përkushtohuni në realitetin që keni. Puna po ju merr shumë kohë, por edhe po ju jep, kjo është një shenjë pozitive.

/abcnews.al/