Hapja e aplikimeve për lotarinë amerikane, ambasada e SHBA-ve bën njoftimin e rëndësishëm

schedule19:43 - 8 Tetor, 2022

schedule 19:43 - 8 Tetor, 2022

Aplikimet për lotarinë amerikane u hapën më pesë tetor për këtë vit dhe do të mbyllen më 8 nëntor.

Në një postim në Facebook, ambasada amerikane në Tiranë ka njoftuar ndjekësit që t’i ndjekin në rrjetet e tyre sociale gjatë kësaj kohë për të marrë kështu edhe udhëzime mbi plotësimin e aplikimit.

Për më shumë informacion, qytetarët shqiptarë të interesuar mund të klikojnë KËTU.

AMBASADA  AMERIKANE NË FACEBOOK


/abcnews.al/