Halit Valteri zbulon logon e partisë së re

schedule19:32 - 1 Shtator, 2020

schedule 19:32 - 1 Shtator, 2020

Lëvizja Demokratike Shqiptare. Pas emrit, deputeti opozitar Halit Valteri ka publikuar edhe logon e partisë së re që do të garojë në zgjedhjet e ardhshme parlamentare të 2021. Pjesë e kësaj partie pritet që të jetë edhe Myslym Murrizi dhe deputetë të tjerë të opozitës në Kuvendin e Shqipërisë, por edhe të zhgënjyer nga Partia Demokratike.