Gjyshi ndan djalin nga prindërit e verbër, historia prekëse që do të ndiqni sonte në “Piranjat”

schedule15:47 - 2 Tetor, 2022

schedule 15:47 - 2 Tetor, 2022

Një tjetër histori prekëse do të trajtohet sonte në “Piranjat”. Emisioni investigativ nis sezonin e dytë nën moderimin e Florjan Binës dhe Arilena Arës. Rasti që do të transmetohet ka të bëjë për një djalë që është ndarë nga prindërit e tij, të cilët janë të verbër. Gjyshi i tij nuk e lejon fëmijën që të rritet bashkë me prindërit e tij. Na ndiqni në orën 21:00 në ekranin e Abc dhe në kanalin T7 në Kosovë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ᴘɪʀᴀɴᴊᴀᴛ ᴀʙᴄ (@piranjatabc)

/abcnews.al