Gjendet i vdekur në banesë 60-vjeçari nga Tirana

schedule21:41 - 12 Prill, 2021

schedule 21:41 - 12 Prill, 2021

Një 60-vjeçar dyshohet se i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë gjahu.

Sipas policisë F.I rreth 60-vjeç banues në Astir në kryeqytet, ka qenë në banesën e tij momentin kur i ka dhënë fund jetës.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbuluar shkakun që e çuan 60-vjeçarin të marrë këtë vendin tragjik.

 

Tiranë/Informacion paraprak

Rreth orës 21:00, në Astir, në banesën e tij dyshohet se është vetëvrarë me armë gjahu çifte shtetasi F. I., rreth 60 vjeç, banues në Astir, Tiranë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

/abcnews.al/