“Gëzuar Pashkët”, Lucia Javorcekova ndez rrjetin me postimin e fundit

schedule23:15 - 5 Prill, 2021

schedule 23:15 - 5 Prill, 2021

Modelja e njohur Lucia Javorcekova ka menduar ta ndezë “pak” rrjetin me rastin e festës së Pashkëve. Bukuroshja e apasionuar pas sporteve nuk nguron të provokojë në rrjetet sociale dhe kjo duket dhe në postimin e fundit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lucia Lachkovic Javorčeková (@luciajavorcekova)

“Gëzuat Pashkët”, shkruan modelja 30-vjeçare krahas fotos. Lucia shfaqet me bikini, ku duken qartë format e saj seksi.

 

Postimi mori menjëherë shumë pëlqime nga fansat e saj, të cilët surprizohen herë pas herë nga bukuroshja. Kujtojmë që modelja është e martuat me Pavol Jarcveck që nga viti 2014 dhe ka një vajzë të vogël. /abcnews.al