Gent Cakaj përballë Mirela Milorit, sot në orën 20:00

schedule16:06 - 23 Tetor, 2019

schedule 16:06 - 23 Tetor, 2019

Mbrëmjen e sotme ne ABC News përballë gazetares Mirela Milori do të jetë i ftuar ministri në detyrë për punët e jashtme Gent Cakaj. Cakaj do të flasë për çështjen e hapjes së negociatave dhe gjithçka tjetër që lidhet me Shqipërinë dhe ministrinë që Cakaj drejton./abcnews.al