Fotoja e pabesueshme e një domateje që duket si një rosë

schedule14:06 - 21 Dhjetor, 2021

schedule 14:06 - 21 Dhjetor, 2021

Njerëz nga e gjithë bota kanë ndarë disa shembuj të mrekullueshëm të natyrës. Bored Panda ka përmbledhur imazhet më të mira për këdo që adhuron gjelbërimin, kafshët apo mrekullitë natyrore. Nga domatja që duket si një rosë prej gome te akulli i ngrirë që duket si një mal, këto janë imazhet që kanë “çmendur” internetin.

Një banor me fat i SHBA-së i ndodhi versionit të natyrës të një elefanti të përmasave reale, në fakt, është kaq reale, ndoshta një i tillë fshihet pas gjetheve...Asnjë mënyrë shakaje! A keni parë një domate të jetë. kaq mbresëlënëse më parë? Do të ishte mjaft pjesa e deklaratave në darkë

Ky shofer në Mbretërinë e Bashkuar u zgjua me një xhami të ftohtë që imitonte në mënyrë të përsosur malet e akullta me një kajaker që shijonte peizazhin më poshtë

Ti e di se çfarë thonë ata, ndiq ëndrrat e tua... Dhe nëse je një limon që dëshiron të jetë një karotë, atëherë qoftë kështu

Kombinimi i kësaj rrjete merimangash dhe disa rrezeve të drejtpërdrejta të diellit krijoi disi një hologram të përsosur të një CD

Pjesa e brendshme e kësaj peme duket si një peshk

Kotele jonë e re ka 24 gishta

Gjyshi im tregon lakrën e tij gjigante të rritur në shtëpi

Misër i kuq nga Gjeorgjia

Kjo pemë që gjeta rritet në vetvete

Shkëmb perfekt i rrumbullakët që gjeta në plazh