FOTO/ Vajza rrëshqet në akull dhe spagetti-it i bien mbi kokë

schedule20:25 - 6 Dhjetor, 2022

schedule 20:25 - 6 Dhjetor, 2022

Pamjet e një vajze e cila rrëshqet në akull është bërë virale në rrjet. Vajza po ecte jashtë shtëpisë së saj në Bloomington, Minesota ku u rrëzua dhe makaronat spaghetti që mbante në dorë i bien nëpër flokë. Videoja është bërë virale që kur nëna e vajzës në fjalë e postoi atë në internet.

Njerëzit në rrjetet sociale reaguan ndaj videos gazmore që ka marrë më shumë se 180,000 pëlqime në TikTok. Ndërsa shumë bënin batuta, të tjerë pyesnin se çfarë po bënte vajza me një tas me makarona jashtë shtëpisë.

Charlie kishte veshur një xhup të bardhë dhe po shkonte për të takuar babanë e saj në makinë, para se të shkonte rreth rrugës së saj të humbur dhe një flokë të mbushur me petë.

 

"Oh zot", tha një burrë ndërsa po dilte nga dera disa sekonda më vonë për të gjetur gjurmë makaronash në dysheme. 'Ku shkoi ajo?' Videoja është bërë virale që kur nëna e Charlie e postoi atë në internet. Njerëzit në rrjetet sociale reaguan ndaj videos gazmore që ka marrë më shumë se 180,000 pëlqime në TikTok. 'Me re me ndërrim qofte', tha një person me shaka. “Në atë moment unë jam duke qëndruar në shtëpi”, shtoi një tjetër. "Të gjitha planet do të anulohen."

Disa patën keqardhje për vajzën, dita e së cilës menduan se do t'i shkatërrohej, veçanërisht pasi ajo e njollosi xhupin e bardhë me salcë spageti. “Sinqerisht, ju mund të qëndroni në shtëpi”, shkroi një person. "Kjo do të ishte goditja ime e fundit." Të tjerë pyetën pse vajza e kishte ushqimin e saj në një enë të hapur për të filluar. 'Pse [ajo] po dilte me një tas të tërë me spageti të HAPUR?' 'Në çfarë bote dilni nga shtëpia me një tas me spageti të nxehta.' Një tjetër shtoi: "Kjo është ajo që ju merrni për një mëngjes spageti".

Disa komentues kanë ndarë momentet e tyre të sikletshme. “Vitin tim të parë në kolegj, në ditën e parë të orëve të mësimit rreth orës 7:40 të mëngjesit, një zog [shpërthyes] mbi kokën time”, shkroi një person. "Sapo u ktheva në konviktin tim për atë ditë." Një person tjetër u përgjigj: 'E njëjta gjë më ndodhi një herë në plazh, por ishte në ballë sepse isha duke u nxirë. Pulëbardhët e urryera që atëherë.' "Më ka ndodhur më parë pas një dite të gjatë në punë," tha një person.