FOTO/ Temperatura e ulët ndikon te qeveritarët, vishen me pallto, doreza dhe kapuçë të firmave të njohura

schedule13:06 - 28 Janar, 2021

schedule 13:06 - 28 Janar, 2021

Rreth tre orë më parë ka filluar seanca e radhës parlamentare, ku pjesëmarrës kanë qenë deputetë të ndryshëm dhe ministra.

Mirëpo, si gjithmonë, edhe këtë herë kanë tërhequr vëmendje veshjet e përzgjedhura.

Temperaturat e ulëta dhe i ftohti i acartë ka bërë që shumë prej tyre të veshin pallto, doreza, kapuçë edhe shallë. Padyshim, që nuk kanë munguar firmat e njohura, të cilat mbartin nga pas disa zero dhe kthehen jo në pak raste si burim diskutimi në media.

Ogerta Manastirliu: 

Elisa Spiropali: 

Evis Kushi dhe Anastas Angjeli:

Mimi Kodheli: 

Bledi Cuçi: 

Pandeli Majko: 

l.k/abcnews.al