FOTO/ Pranë pemës me bikini, Georgina sjell atmosferën e festave

schedule21:55 - 15 Dhjetor, 2020

schedule 21:55 - 15 Dhjetor, 2020

Georgina Rodrigues deri kur Ronaldo e bëri të tijën nuk e njihte çdokush, por pas kësaj ajo u bë një nga modelet më të kërkuara dhe jo vetëm për faktin se ishte e dashura e yllit portugez.

 

Spanjollja bën gjithmonë bujë me format e saj seksi, teksa në postimin e fundit ka sjellë atmosferë festash në mënyrën e saj, me bikini anash pemës, më provokuese se kurrë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

Bukuroshja aktualisht është në Torino pranë Ronaldos, por i ftohti i veriut të Italisë, duket se nuk e ndalon të vishet hollë dhe provokuese edhe në dhjetor. /abcnews.al