FOTO/ Peleshin e suprizon për ditëlindje deputeti i opozitës

schedule12:00 - 11 Nëntor, 2020

schedule 12:00 - 11 Nëntor, 2020

Ish-ministri i Bujqësisë Niko Peleshi feston sot ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë për të, ish-ministri është suprizuar nga deputeti i opozitës parlamentare, Halit Valteri.

Nga fotot e siguruara nga abcnews.al shihet teksa Valteri i ka sjellë Peleshit tortën për të fikur qirinjtë.  Ky moment është shoqëruar me të qeshura në sallën e Komisionit për Veprimtarinë Prodhuese, Tregtinë dhe Mjedisin.

/abcnews.al