Foto në brendësi/ Pamje të rënda nga aksidenti tragjik

10:38 | 16/06/201910:380

Katër jetë njerezish ka marrë aksidenti i rëndë automobilistik në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Shkaku kryesor i aksidentit dyshohet të jetë shpejtësia tej normave të lejuara.

Siç duket në këto pamje makina ka bërë disa rrotullime pas përplasjes me bordurën mbrojtëse të rrugës./abcnews.al

Lini koment

E-maili nuk do te publikohet. Duhen plotesuar *


Rreth Nesh

ABC NEWS është i pari televizion në Shqipëri që në ditën e parë të transmetimeve nis me lidhje direkte nga 7 studio lokale ne Shkodër, Durrës, Elbasan, Korcë, fier, Vlorë e Gjirokaster. Për të pasuruar gjeografinë e informacionit së shpejti do të mundesohet edhe studio nga Lezha me transmetime live në cdo kohë.
Në faqen zyrtare në internet, abcnews.al do të gjeni portalin më të pasur ballkanik me lidhje në rrjetet më të mëdha sociale facebook, twitter si dhe në një prej websiteve më të fuqishëm në kulturën e internetit YOUTUBE. Transmetimi i ABC news është live 24 ore. 
NUIS/NIPT K01711004F


Kontakt

Telefono