FOTO/ Formacionet zyrtare Milan-Salernitana

schedule13:56 - 4 Dhjetor, 2021

schedule 13:56 - 4 Dhjetor, 2021

Milan do të përballet në orën 15:00 në San Siro ndaj Salernitana.

Kuqezinjtë e Piolit nuk do të lejojnë një hap fals për t’i dhënë mundësi ekipeve si Napoli dhe Inter për të krijuar një distancë./

Formacionet Zyrtare: