FOTO/ Formacionet e mundshme të supersfidës Inter-Napoli

schedule08:56 - 21 Nëntor, 2021

schedule 08:56 - 21 Nëntor, 2021

Në orën 18:00 në San Siro do të luhet supersfida e Serie A mes Interit dhe Napolit.

Të dyja ekipet do të kërkojnë fitoren pas barazimeve që morën në ndeshjet e kaluara respektivisht ndaj Milanit dhe Veronës.

Një fiote e Interit do ta afronte me kreun, ndërsa Napoli për të marrë i vetëm kryesimin.

Formacionet e mundshme i gjeni në foton më poshtë: