FOTO/ Formacionet e mundshme Juventus-Genoa

schedule12:29 - 5 Dhjetor, 2021

schedule 12:29 - 5 Dhjetor, 2021

Sot në mbrëmje Juventus do të luaj në Torino ndaj Genoas së Shevchenkos.

Klubi bardhezi nuk po kalon një sezon të mirë dhe hapat fals nuk janë të favorshme më për ta. Sot Allegri do të kërkojë një fitore ndaj Genoas por duhet të ketë kujdes pasi Shevchenko do të bëjë maksimumin t’i rrëmbejë pikë “zonjës së vjetër”./h.ll/abcnews.al

Formacionet e mundshme: