FOTO/ Brenda festës magjike të ditëlindjes së djalit të Arbana Osmanit

schedule20:28 - 9 Mars, 2022

schedule 20:28 - 9 Mars, 2022

Arbana Osmani i kushtoi të birit, Jonit, me rastin e 7 vjetorit të lindjes disa fjalë të ëmbla. Ajo postoi disa foto duke treguar disa nga momentet më të bukura që kanë kaluar së bashku. Krahas postimit, moderatorja shkroi se dita kur lindi Joni ishte më e lumtura e jetës së saj.

“Dita me e bukur e jetes sime ka qene kur linde ti o Joni❤️ Dhe cdo ditë pas saj akoma me e bukur me ty; Je lumturia ime dhe shpirti më i pastër që ekziston; Gëzuar ditëlindjen travel buddy, can’t ëait to shoë you the World❤️ Mama”, ka shkruar moderatorja krahas fotove.

Tani Arbana ka ndarë me ndjekësit dhe disa fotografi nga festa që kanë organizuar për Jonin. Në ambientin e zbukuruar ku mbizotëron ngjyra gri, Joni që është veshur me një kostum të zi, ka pozuar me mami Arbanën, vëllai Diellin dhe Eduartin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Arbana Osmani (@arbanao)

/abcnews.al